Dimension, a. s. - Finanční skupina

English

Společnost Dimension, a.s. , IČ 449 92 211, se sídlem Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno, zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 618

Finanční skupina

financni skupina

Poslání Dimension

Naším cílem je poskytovat moderní finanční služby s maximální možnou podporou moderních technologií a dokonale tak uspokojovat potřeby stávajících i budoucích zákazníků.


Svých zákazníků si vážíme

Širokému portfoliu zákazníků dceřiných společností skupiny Dimension poskytujeme:

  • klientský servis, nadstandardní přístup
  • možnost bezplatného volání na asistenční linku 800 555 444
  • přístup na webové stránky společností s informační podporou
  • on-line přístup do produktových aplikací www.leasing24.cz

Holdingová společnost Dimension, a.s., založená v roce 1991, stoprocentně vlastní dceřiné společnosti podnikající v oblasti poskytování finančních služeb. Díky dlouholetým zkušenostem s podnikáním na finančním trhu a poměrně úzké specializaci dokáže odhadovat vývoj poptávky po finančních službách a neustále poskytované služby zdokonalovat, resp. rozvíjet podnikání v perspektivních oblastech.
Jednotlivým dceřiným společnostem se díky silnému finančnímu, personálnímu a technologickému zázemí finanční skupiny daří v posledních letech dosahovat výrazného růstu obchodních výsledků.
Finanční skupina Dimension, a.s., vznikla postupným budováním a rozvojem spektra poskytovaných služeb.

2006 - Z důvodu růstu se společnost stěhuje do moderních kancelářských prostor nově postaveného administrativního centra Brno Business Park.
V rámci snahy poskytovat klientům komplexní služby, uzpůsobené na míru jejich potřebám, dochází k rozčlenění společnosti na úsek Firemního financování a Retail.
2005 - Konsolidovaný zisk z poskytnutých finanančích služeb poprvé přesáhl 30 milionů Kč. Koncern poskytuje služby 6000 klientům
2001 - Společnost zvyšuje základní kapitál na 132 mil. Kč.
2000 - rozšiřuje spektrum a soustředí se na finanční služby, poskytované malým a středním podnikům, podnikatelům a běžné veřejnosti.
1998 - zvyšuje základní kapitál na 90 mil. Kč. Od tohoto roku pravidelně hodnocena Czech Rating Agency, (dnes afilace Moody s Investor Service pro střední Evropu).
1996 - zvyšuje základní kapitál na 30 mil. Kč. Zahajuje spolupráci s renomovanými zahraničními auditory.
1990 - první společnost skupiny zahajuje svou činnost v oblasti poskytování služeb finančního leasingu.

 

Dimension, a. s. - www.dimension.cz FlexiLease - www.flexilease.cz DS Leasing, a. s. - www.dsleasing.cz Böhm & Partner, a. s. - www.dimension.cz
TOPlist